Fotorelacja z zawodów Kujawia XC - Bydgoszcz Myślęcinek 29-03-2015

Rowerowa Masa Krytyczna przejechała ulicami miasta, Mostem Uniwersyteckim (z nadzieją na umożliwienie poruszania się na nim rowerem) kończąc w Myślęcinku. Sielankowy nastrój wakacyjny wzbogacony był radością z przyjęcia w Bydgoszczy "Standardów Rowerowych".

Rowerowe powitanie wiosny 2013 zorganizowane przez Rowerową Brzozę w Puszczy Bydgoskiej i nad Jeziorem Jezuickim niedaleko Bydgoszczy

Październikowa Masa Krytyczna to przejazd rowerowy ulicami miasta w klimacie Halloween. Przejazdy rowerowe Masy Krytycznej w Bydgoszczy odbywają się w każdy ostatni piątek miesiąca.

Biała Masa Krytyczna to przejazd rowerowy upamiętniający rowerzystę Ś.p. Adama Sztejkę, zabitego przez pijanego kierowcę. Adam był społecznikiem, twórcą Bydgoskiej Masy Krytycznej.

Przejazd rowerowy ulicami miasta z okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu.

Fotorelacja z zawodów cross country (XC), które odbyły się na bydgoskich Wyżynach.

Przejazd rowerowy ulicami Bydgoszczy z okazji Europejskiego Dnia Bez Samochodu i Światowego Dnia Serca

Kobieca Masa Krytyczna to przejazd rowerowy ulicami miasta organizowany przez SBMK. Przejazd odbywa się w ostatni piątek lipca.

Ekstremalny rajd rowerowy zapoczątkowany przez Piotra Stalmierskiego. Rajd odbywa się w każdą niedzielę od końca października aż do wiosny, bez względu na warunki atmosferyczne. Jest okazją do zimowych treningów bydgoskich kolarzy górskich i amatorów tej dyscypliny, którym nie straszne są trudne warunki.